Olimpiada Wiedzy Historycznej

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Piłsudskiego 10 10 10 2 Grzegorz Cybula III a 31
Maciej Kostański II e 27
dolnośląskie Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące ul. Garncarska 1 4 2 1 Kacper Kilański 3E 29
dolnośląskie Lądek-Zdrój Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 2 1 1 1 Jakub Molęcki III A 21
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące pl. Klasztorny 7 6 6 5 Łukasz Marzec 3b 28
Jan Malerowicz 3b 28
Jakub Szpyrka 2b 23
Damian Leszczyński 3b 20
Szymon Chmielowiec 3b 20
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Słowackiego 4 5 5 2 Jan Czop 1a 24
Damian Szuster Ia 23
dolnośląskie Strzegom Zespół Szkół ul. Krótka 6 1 1 1 Gracjan Koguciuk II TI 20
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII ul. Krucza49 15 15 3 Mikołaj Gała IIIE 25
Julia Jasińska IIIE 21
Jacek Kuźnicki IIB 21
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII Plac Orląt Lwowskich 2a 10 10 9 MONIKA NOWAK III 27
JERZY RÓŻYCKI III 26
MACIEJ ZAWISTOWSKI I 26
WOJCIECH GĄSIEWICZ II 26
JAN PABISIAK III 23
JEREMI SCHNEIDER II 22
MATEUSZ ROKITA I 22
TOMASZ CHASZCZEWICZ II 22
PATRYK BRYSIAK III 21
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 12 11 4 Radosław Wajer 3 27
Oskar Jarosz 3 27
Jacek Misiurka 2 26
Jarosław Szczuraszyk 3 25
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 Al. Brücknera 10 7 6 3 Dominik Pieniądz 2E 31
Michał Szachniewicz 2E 30
Jeremi Arsłanowow 2E 28
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) 14 14 3 Mateusz Teplicki 1a 26
Oskar Adamski 3a 24
Konrad Witczak 1b 22
  6 11   85 81 34      
kujawsko-pomorskie Barcin Zespół Szkół ul. Polna 1 1 1 1 Eryk Jędrzejewski I LO 26
kujawsko-pomorskie Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 ul. PTTK 28 5 5 5 Jakub Murawski 3c 40
Sebastian Depczyński 3c 40
Mateusz Piątkowski 3c 35
Dominika Becmer 1c 25
Jonasz Iglewski 1c 25
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 11/13 16 16 4 Bartosz Lusiak II e 34
Szymon Szczupak III e 32
Jakub Sucharski I e 27
Filip Głowacki I e 23
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 10 10 6 Patryk Burak 1d 34
Hubert Łączkowski 3d 25
Adrian Banasiak 3d 25
Wojciech Wojciechowski 3d 24
Kamil Kosiński 3d 22
Sebastian Matuła 3d 22
kujawsko-pomorskie Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 2 2 2 Dominika Deręgowska III 23
Jolanta Seremak III 21
kujawsko-pomorskie Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 5 5 1 Marcel Belguaoui 2 20
  5 6   39 39 19      
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące ul. Szpitalna 14 21 21 5 Kamila Siatka III C 28
Emilia Bartoszuk III C 27
Karolina Tymura III C 24
Weronika Holuk III C 20
Szymon Jaszczuk I D 20
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 50 2 2 1 Adrian Kostrzanowski II B 25
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 4 6 5 5 Jakub Herda 1 D 30
Michał Filimowicz 2 D 25
Ernest Multan 2 D 24
Aleksnadra Sidoruk 1 D 22
Aleksandra Sajnaj 2 D 20
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące ul. Akademicka 8 3 3 3 Paweł Kołodziejczuk 3 25
Robert Korzeniowski 3 22
Konrad Lewusz 3 21
  4 4   32 31 14      
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich Szosa Kisielińska 18 3 3 3 Paweł Ruszczak III b 27
Piotr Wójcik III f 21
Zuzanna Grupa II C 20
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących Pl. Orląt Lwowskich 4 2 2 2 Krzysztof Kostiuszko III b 22
Jędrzej Marczak III c 21
  2 2   5 5 5      
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 2 17 17 4 Jakub Świt 2d 27
Kamil Rosiński 2d 25
Jakub Gałka 3d 25
Jacek Świecki 1d 24
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące ul. Moniuszki 132 9 9 5 Patryk Krykwiński II A 27
Jakub Ropenga II J 27
Marcel Kuropatwa II J 27
Krystian Nowakowski II J 25
Tomasz Morawski I A 20
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące ul Pułaskiego 29 1 1 1 Julia Dyba III 23
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. Wiejska 9 12 12 5 Emil Lesiak 3 28
Michał Góral 3 28
Gabriela Kobyłecka 3 26
Jakub Orłowski 3 26
Piotr Kowalski 3 25
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące ul. Jałowcowa 10 7 6 2 Michał Piasta I 21
Kacper Szadkowski I 20
łódzkie Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25 7 7 3 Agata Mochola IA 23
Eleni Justyna Kratouni-Vasileiadou IA 22
Michał Mochola IB 21
  4 6   53 52 20      
małopolskie Biecz Liceum Ogólnokształcące ul. Tysiąclecia 2 4 4 2 Marcin Polak III c 21
Jakub Wojakowicz III c 21
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące os. Wysokie 6 3 3 3 Dawid Fraś 2 23
Dominik Kaczmarski 2 21
Krystian Mleczko 2 20
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące ul. Skarbińskiego 5 6 6 3 Bartosz Kurdziel IIIE 32
Mateusz Maciejowski IIIB 27
Kamil Michałowski IIIA 22
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO ul. Stradomska 10 3 3 3 Zuzanna Jarząb IIA 33
Dominik Jasiołek II C 31
Weronika Lurka III 30
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności ul. Zdrojowa 18 3 3 3 Kinga Stankowicz III 25
Damian Nosidlak III 22
Mirosław Jasuba III 20
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące ul. Żeromskiego 1 1 1 1 Krystian Chmiest III 12
  4 6   20 20 15      
mazowieckie Garwolin I Liceum Ogólnokształcące ul. Długa 35 1 1 1 Paulina Gadoś 3 16
mazowieckie Kozienice I Liceum Ogólnokształcące ul. Warszawska 25 8 8 3 Artur Gawrysiak I 22
Rafał Jaworski I 20
Damian Jasek III 18
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące ul. Piękna 7 A 3 2 2 Maciej Skorupa 3 a 28
Weronika Dyrkacz 3 a 21
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 2 2 2 Dawid KRUPA 2D 20
Oliver ZANIEWSKI 2C 20
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 5 2 2 2 Filip Misiak I 24
Jan Poniedziałek I 24
  5 5   16 15 10      
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 6 6 3 PATRYK KRZYŻ IIA 25
PAWEŁ DRÓŻDŻ IID 20
KAMIL LARYSZ IA 20
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 12 6 6 4 Weronika Rogalska 3 28
Zuzanna Kania 1 25
Mateusz Adamczyk 2 24
Anna Iżycka 1 21
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace ul. Sądowa 2 14 14 6 Patryk Placek IIb 35
Kamil Pietrasz Ic 33
Michał Skowronek IIIc 24
Michał Wiendlocha IIId 22
Monika Wyrwich IIIc 21
Anna Respondek IIc 21
  3 3   26 26 13      
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Św. Ducha 1 7 5 1 Hubert Kotliński 2 TN 22
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Pawła II 8 2 2 1 Barbara Czusz 3 22
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 ul. Grunwaldzka 11 9 9 1 Miłosz Węgrzyn III 23
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 15 3 3 2 Paweł Tomaka 2 26
Tymon Kosiorowski 1 23
podkarpackie Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące ul. Dąbrowskiego 82 2 2 2 Jarek Kamil 3g 25
Duda Katarzyna 2g 24
podkarpackie Rzeszów Liceum Ogólnokształcące nr 2 ul. ks.J. Jałowego 22 2 2 2 Dominika Porębska 1i 35
Jakub Demus 1b 28
  4 6   25 23 9      
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące ul. Narewska 11 11 11 4 Piotr Jakubowicz I 30
Aleksandra Fiłonowicz I 26
Paweł Romaniuk III 25
Karolina Wołczuk II 25
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 23 21 7 Izabela Śliwińska III e 28
Kacper Galimski II i 25
Michał Mikucki III a 24
Sebastian Kozłowski I i 23
Maciej Silwonik I i 22
Magdalena Jurczuk III a 21
Konrad Kalinowski II i 21
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Piastowska 5 3 4 3 Piotr Wieczeński 3 A 28
Karol Kowalewski 3 A 25
Damian Rembowicz 2 A 23
  1 3   37 36 14      
pomorskie Bytów I Liceum Ogólnokształcące ul. Gdańska 57 3 3 1 Bartosz Binczyk III A 17
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące ul. Nowe Miasto 4-6 5 5 1 Agnieszka Lepak IIIA 20
pomorskie Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 1 1 1 Paweł Kwasigroch IITH 18
pomorskie Czersk Liceum Ogólnokształcące ul. Szkolna 3 4 4 3 Łukasz Lubiński IIII b 28
Mikołaj Węsierski I a 22
Karolina Czapiewska I b 21
pomorskie Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 3 3 3 Małgorzata Siecińska I C 24
Daniel Ronowicz II C 20
Igor Kobalski II A 20
pomorskie Malbork I Liceum Ogólnokształcące ul.17 Marca 6 3 3 1 Aleksander Kocwaj 2b 30
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące ul. Szarych Szeregów 15 3 3 3 Kamil Zimoch 2B 24
Michał Koszela 2D 22
Miłosz Czerwiński 3B 21
pomorskie Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 131 3 3 2 Oskar Kamiński IIIa 30
Alicja Kosecka IIIa 22
pomorskie Sztum Zespól Szkół ul. Kasprowicza 3 1 1 1 Patryk Sudoł 2 25
pomorskie Tczew Zespół Szkół Katolickich ul. Wodna 6 4 4 3 Ignacy Gawroński II 23
Wojciech Apostolowicz III 20
Paweł Wyczling II 20
  9 10   30 30 19      
śląskie Będzin II Liceum Ogólnokształcące ul. Teatralna 5 4 4 1 Jakub Łukasik IIa 23
śląskie Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące ul. Dąbrowskiego 36 5 4 3 Magdalena Góra 3 29
Bartosz Zawada 2 28
Marcin Sztuka 3 27
śląskie Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej ul. Kościuszki 11 12 11 6 Agnieszka Knapik 3 27
Jakub Sobko 3 27
Adam Lewiński 1 24
Jakub Denis 1 22
Magdalena Ofiarowicz 2 22
Piotr Górny 1 21
śląskie Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 7b 3 3 2 Jakub Gomola 3 27
Mateusz Mazurek 3 20
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 8 20 20 5 Mateusz Stoparek II A 30
Krzysztof Piwódzki II A 29
Władysław Dyjan II A 26
Julia Sadowska I A 26
Wiktoria Więckowska II A 25
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące ul. Nowowiejskiego 18 11 11 5 Piotr Woldan 2 b 31
Sebasian Bożek 3b 31
Bartosz Sas 1b 31
Dawid Kawecki 2 c 29
Klaudia Owczarek 2 c 28
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 40 9 9 3 Paulina Szewczyk III 22
Marek Jackiewicz III 22
Paweł Paluch III 21
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne ul. Zimnej Wody 8 8 7 3 Natalia Golombek III 36
Jakub Hejdukiewicz I 30
Wiktoria Łaba III 25
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Głowackiego 6 11 9 3 Agnieszka Nowak 3 21
Mateusz Nowak 2 21
Paweł Krusz 3 20
śląskie Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5 3 3 3 Paulina Szromek 3A 25
Aleksandra Ochman 3A 23
Judyta Zegrodzka 3A 22
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 41 21 6 5 Adam Cichocki IIId 35
Wiktoria Barteczko Ia 30
Maciej Geratowski IIf 29
Monika Moskal Id 28
Aneta Tkocz Ia 24
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 1 2 2 2 Jakub Potocki II b 29
Weronika Stroba II b 21
śląskie Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych ul. Mickiewicza 6 5 5 1 Arkadiusz Pernal 2te 15
  12 13   114 94 42      
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2 3 3 1 Maja Wojtyś III A LO 12
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Koniecpolska 40 7 7 1 Daniel Bugajniak II AP 14
  2 2   10 10 2      
warmińsko-mazurskie Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Królewiecka 42 9 9 3 Kamil Mikulicz IIA 29
Maciej Andrzejewski IE 26
Stanisław Chwin IE 26
warmińsko-mazurskie Ełk Zespół Szkół nr 1 ul. 11 Listopada 24 10 10 1 Przemysław Przemielewski 2B 18
warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół ul. 3 Maja 24 4 3 2 Kacper Wardowski II 20
Michalina Cherkowska II 20
warmińsko-mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ul. Bałtycka 37a 1 1 1 Igor Łada II TMA 19
warmińsko-mazurskie Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące ul. Zwycięstwa 28 15 15 4 Kacper Świderski III 26
Katarzyna Cichocka I 23
Angelika Wlizło I 23
Michał Potrapeluk I 21
  5 5   39 38 11      
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące al. Kościuszki 3 3 3 2 Łukasz Adamczak 2f 24
Tymoteusz lLis 2f 24
wielkopolskie Krotoszyn I Liceum Ogólnokształcące ul. Kołłątaja1 3 3 2 Iwo Kaleta II 21
Marcin Kasperkowiak II 21
wielkopolskie Leszno Zespół Szkół Nr 2 ul. Prusa 33 6 6 4 Patryk Glapiak 1 28
Adam Kucharski 1 25
Maria Michalewicz 1 24
Rafał Lórych 2 23
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 6 5 3 Kacper Sobieralski 2e 26
Michał Fijak 3a 21
Wiktoria Nowak 3a 20
wielkopolskie Poznań IX Liceum Ogólnokształcące ul. Warzywna 24 9 9 1 Julia Wojdak 3 18
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące ul. Garbary 24 3 3 3 Klaudia Żubryk III B 28
Zofia Zbąszyniak III B 21
Maksymilian Koszyczarek II B 20
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Tarnowska 27 1 1 1 Katarzyna Ewa Koszyczarek 3b 33
wielkopolskie Śrem I Liceum Ogólnokształcące ul. Poznańska 11 5 5 5 Izabela Smiejczak III 31
Marcin Mostowski IIi 31
Jakub Morawiec I 31
Michał Kujawa I 30
Weronika Andrzejczak III 29
  5 8   36 35 21      
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące ul. Chełmońskiego 7 11 11 4 Szymon Górny I 26
Jakub Paszkowicz I 25
Michał Wasielkiewicz III 22
Michał Niedbała III 22
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 ul. Jedności 9 5 5 2 Jakub Stanisław Nowak I H 22
Jakub Teleszczuk II H 21
zachodniopomorskie Koszalin Zespól Szkół nr 1 ul. Władysława Andersa 30 2 2 1 Adrian Dzieciątkowski 2 C 15
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Pobożnego 2 19 17 6 Adam Sadowski 3 29
Kacper Paszyński 3 26
Mateusz Naramowski 3 26
Bartosz Klik 2 26
Stanisław Miłek 3 24
Bartłomiej Celt 3 24
zachodniopomorskie Szczecin Liceum Ogólnokształcące Nr 11 ul. Romera 2 8 7 1 Dominik Kulas 3 17
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące ul. Księżnej Elżbiety 1 18 18 5 Robert Kowalczyk 2a 26
Michał Kotschy 2c 24
Jakub Kania 1c1 24
Tomasz Marciniak 3c 20
Maciej Zalewski 1c 20
  3 6   63 60 19      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
16 74 96 630 595 267