Województwo |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
V |
VIa |
VIb |
VIc |
VIIa |
VIIb |
dolnośląskie |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
2 |
2 |
1 |
- |
- |
0 |
dolnośląskie |
Jelenia Góra |
II Liceum Ogólnokształcace |
ul. Gimnazjalna 2 |
1 |
1 |
1 |
AFRODYTA DASKALAKIS |
3 |
29 |
dolnośląskie |
Oleśnica |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Słowackiego 4 |
3 |
3 |
1 |
Jakub Sania |
III |
21 |
dolnośląskie |
Oława |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Kutrowskiego 31 |
2 |
1 |
1 |
Mateusz Iwan |
IV C |
24 |
dolnośląskie |
Strzegom |
Zespół Szkół |
Krótka 6 |
1 |
1 |
1 |
Wojciech Sapoń |
II |
18 |
dolnośląskie |
Syców |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościelna 12 |
1 |
1 |
1 |
Marcin Łacina |
3C |
31 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr IV |
ul. Stacha Świstackiego 12 |
4 |
4 |
1 |
Patryk Hofbauer |
1 |
18 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr VII |
ul. Krucza 49 |
9 |
8 |
2 |
Tomasz Bańkowski |
IIIE |
24 |
Honorata Fryc |
IIIG |
23 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
Plac Orląt Lwowskich 2A |
7 |
7 |
3 |
RAFAŁ WŁOCZKA |
III |
29 |
JAN PABISIAK |
II |
26 |
EMILIA JANAS |
III |
20 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 |
Al. Brucknera 10 |
14 |
13 |
3 |
Aleksandra Kochman |
3E |
29 |
Filip Nowak |
3E |
29 |
Ewa Newelska |
3E |
27 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Liceum Ogólnokształcące nr IX |
ul. P. Skargi |
1 |
1 |
1 |
Jakub Trzciński |
3E |
35 |
|
7 |
11 |
|
45 |
42 |
16 |
|
|
|
kujawsko-pomorskie |
Golub - Dobrzyń |
Zespół Szkół nr 1 |
ul. PTTK 28 |
4 |
4 |
4 |
Jakub Murawski |
2 |
34 |
Wiktor Żochowski |
2 |
34 |
Jakub Milarski |
3 |
31 |
Sebastian Depczyński |
2 |
30 |
kujawsko-pomorskie |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. 3 Maja 11/13 |
6 |
6 |
5 |
Kamil Kalka |
I e |
25 |
Maciej Gryka |
III a |
24 |
Marcin Niedzwiecki |
III e |
22 |
Agata Żelek |
III a |
20 |
Filip Krokos |
III a |
20 |
kujawsko-pomorskie |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Konopnickiej 15 |
6 |
6 |
6 |
Konrad Nowicki |
3d |
28 |
Małgorzata Lis |
3d |
27 |
Wojciech Wojciechowski |
2d |
25 |
Sebastian Mrówczyñski |
2d |
25 |
Kacper Grobelny |
3d |
22 |
Olga Smoliñska |
3d |
22 |
kujawsko-pomorskie |
Strzelno |
Zespół Szkół - LO |
ul. Gimnazjalna 7 |
3 |
2 |
2 |
Mateusz Dzierżawski |
III |
22 |
Piotr Wiśniewski |
III |
22 |
kujawsko-pomorskie |
Świecie nad Wisłą |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych |
ul. Kościuszki 6A |
3 |
3 |
1 |
Radosław Mitręga |
III LO |
16 |
kujawsko-pomorskie |
Toruń |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Grunwaldzka 33/35 |
3 |
3 |
3 |
Oskar Jeszke |
III |
32 |
Dawid Zarzycki |
III |
28 |
Daria Trzcińska |
III |
22 |
|
5 |
6 |
|
25 |
24 |
21 |
|
|
|
lubelskie |
Biłgoraj |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. T. Kościuszki 41 |
1 |
1 |
1 |
Bartosz Płecha |
II f |
26 |
lubelskie |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szpitalna 14 |
7 |
6 |
2 |
Damian Kilar |
III D |
25 |
Anna Kondrat |
III D |
23 |
lubelskie |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piłsudskiego 50 |
4 |
4 |
3 |
Paweł Goncikowski |
III B |
23 |
Kamila Weremko |
III B |
21 |
Wojciech Rogowski |
III B |
20 |
lubelskie |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Al. Racławickie 26 |
6 |
5 |
3 |
Angelika Szwałek |
IIF |
25 |
Damian Berezecki |
IIB |
22 |
Natalia Uzdowska |
IIB |
20 |
lubelskie |
Lublin |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul.Ogrodowa 16 |
3 |
3 |
2 |
Tadeusz Ogiński |
1d |
26 |
Krzysztof Ząbek |
1d |
23 |
lubelskie |
Lublin |
Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące |
al. Warszawska 31 |
2 |
2 |
2 |
Krzysztof Ślaski |
IIB |
21 |
Mateusz Kot |
IIB |
20 |
lubelskie |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Lipowa 7 |
31 |
31 |
4 |
Michał Ozimek |
2G |
21 |
Katarzyna Bakoń |
2G |
20 |
Karolina Smoleń |
3G |
20 |
Klaudia Judkiewicz |
3F |
20 |
lubelskie |
Świdnik |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wojska Polskiego 27 |
2 |
2 |
1 |
Konrad Pucek |
II D |
24 |
lubelskie |
Zamość |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Akademicka 8 |
10 |
10 |
9 |
Krzysztof Łoza |
3j |
34 |
Marcin Witkowski |
3j |
28 |
Szymon Sirko |
3j |
26 |
Ilona Rębisz |
3j |
25 |
Inga Szczerbińska |
3j |
24 |
Szymon Łagowski |
2a |
23 |
Konrad Lewusz |
2a |
21 |
Monika Głazowska |
3j |
20 |
Paweł Kołodziejczuk |
2b |
20 |
|
6 |
9 |
|
66 |
64 |
27 |
|
|
|
lubuskie |
Gorzów Wielkopolski |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
ul. Puszkina 31 |
1 |
1 |
1 |
Aleksandra Tutko |
III |
20 |
lubuskie |
Nowa Sól |
Liceum ogólnokształcące |
Gimnazjalna 9 |
3 |
3 |
1 |
-------------------------------------------- |
--- |
0 |
lubuskie |
Sulechów |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Licealna 10 |
5 |
5 |
1 |
Mikołaj Mokrzan |
II e |
17 |
lubuskie |
Zielona Góra |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Kilińskiego 7 |
2 |
2 |
2 |
Maciej Śmigaj |
II |
29 |
Paulina Pawiłowicz |
II |
21 |
lubuskie |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich |
ul. Szosa Kisielińska 18 |
1 |
1 |
1 |
Krystian Polakiewicz |
2 |
29 |
lubuskie |
Zielona Góra |
Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze |
Botaniczna 50 |
5 |
5 |
3 |
Kacper Kardas |
4 |
27 |
Daria Plawgo |
4 |
25 |
Wojciech Boczar |
4 |
23 |
|
4 |
6 |
|
17 |
17 |
9 |
|
|
|
łódzkie |
Kutno |
I Liceum Ogólnokształcące |
Dąbrowskiego 1 |
3 |
3 |
2 |
Piotr Dąbrowicz |
2d |
24 |
Szymon Marciniak |
2d |
21 |
łódzkie |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pułaskiego 29 |
1 |
1 |
1 |
Julia Dyba |
2H |
23 |
łódzkie |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Henryka Sienkiewicza 10 |
14 |
12 |
5 |
Piotr Kowalski |
2 |
28 |
Wiktoria Woźnicka |
2 |
24 |
Michał Góral |
2 |
21 |
Małgorzata Czapnik |
3 |
20 |
Anna Pięcek |
3 |
20 |
łódzkie |
Tomaszów Mazowiecki |
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 |
Nadrzeczna 17/25 |
10 |
9 |
1 |
Paweł Kozłowski |
III C |
10 |
łódzkie |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jałowcowa 10 |
2 |
2 |
2 |
Filip Kościsty |
II |
29 |
Mariola Dyńdo |
I |
24 |
|
4 |
5 |
|
30 |
27 |
11 |
|
|
|
małopolskie |
Ciężkowice |
liceum ogólnokształcące |
12 |
1 |
1 |
1 |
Hubert Popiela |
II LO |
12 |
małopolskie |
Kęty |
Powiatowy Zespół nr 11 |
Wyspiańskiego2 |
6 |
6 |
1 |
Katarzyna Chrząszcz |
1 |
19 |
małopolskie |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące |
os. Wysokie 6 |
5 |
3 |
1 |
Julia Kita |
III |
22 |
małopolskie |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
Kronikarza Galla |
6 |
6 |
2 |
Weronika Lurka |
II |
26 |
Wojciech Pietrucha |
I |
20 |
małopolskie |
Myślenice |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności |
ul. Zdrojowa 18 |
5 |
5 |
1 |
Damian Nosidlak |
II |
24 |
małopolskie |
Nowy Sącz |
Społeczne Liceum "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Limanowskiego 7 |
4 |
2 |
2 |
Agnieszka Górka |
III |
26 |
Mateusz Ryś |
III |
23 |
małopolskie |
Olkusz |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Korczaka 7 |
2 |
2 |
2 |
Sebastian Piasta |
2a |
22 |
Adrian Suski |
2a |
22 |
|
6 |
7 |
|
29 |
25 |
10 |
|
|
|
mazowieckie |
Lipsko |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych |
Zwoleńska 12 |
3 |
3 |
2 |
Mateusz Michalec |
I LO |
22 |
Agata Machała |
I LO |
20 |
mazowieckie |
Mińsk Mazowiecki |
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piękna 7a |
1 |
1 |
1 |
MICHAŁ PAWLIKOWSKI |
2 E |
28 |
mazowieckie |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące |
Elbląska 51 |
5 |
5 |
3 |
Aleksandra Filipiak |
3c |
23 |
Paulina Prus |
2c |
22 |
Gabriela Jost |
3c |
20 |
mazowieckie |
Warszawa |
LXVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Hoża 11/15 |
3 |
3 |
2 |
Piotr Nowak |
2 |
33 |
Piotr Konieczny |
2 |
27 |
mazowieckie |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
2 |
2 |
2 |
Karol Piwoński |
IIIA |
32 |
Jakub Kocjan |
IIIA |
31 |
mazowieckie |
Warszawa |
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Platynowa 1 |
5 |
5 |
3 |
Magdalena Maliszewska |
3e |
22 |
Aleksandra Zawadzka |
3e |
22 |
Marcin Mieteń |
3d |
21 |
mazowieckie |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Polna 5 |
7 |
5 |
4 |
Jakub Oniszk |
II |
27 |
Piotr Kierski |
III |
25 |
Aleksander Światek |
III |
23 |
Jerzy Ziarno |
II |
21 |
|
3 |
7 |
|
26 |
24 |
17 |
|
|
|
opolskie |
Kędzierzyn - Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 19 |
2 |
1 |
1 |
Gilbert Kandziora |
IID |
22 |
opolskie |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie |
Mickiewicza 12 |
5 |
4 |
2 |
Łukasz Bartoszewicz |
1c |
22 |
Mateusz Adamczyk |
1c |
21 |
opolskie |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sądowa 2 |
7 |
7 |
6 |
Monika Kokot |
IIIe |
25 |
Mariola Wolna |
IId |
25 |
Mikołaj Konofał |
IIId |
24 |
Damian Brodacki |
IIIc |
23 |
Cathrin Joschko |
IIIb |
22 |
Nicol Kurtz |
IIIe |
21 |
opolskie |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Pułaskiego 3 |
8 |
3 |
1 |
Krzysztof Uchnast |
IIA |
20 |
opolskie |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół |
ul. Kościuszki 14 |
5 |
5 |
2 |
Mateusz Wrotny |
III |
28 |
Remigiusz Karpowicz |
III |
25 |
opolskie |
Opole |
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Dubois 28 |
11 |
11 |
4 |
Sebastian TYMCZYSZYN |
3A |
35 |
Jakub MISZKIEWICZ |
3A |
34 |
Bartosz PIŁASIEWICZ |
3A |
33 |
Jan KUJATH |
3A |
32 |
|
4 |
6 |
|
38 |
31 |
16 |
|
|
|
podkarpackie |
Jarosław |
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu |
ul. Św. Ducha 1 |
3 |
2 |
1 |
Rafał Materek |
III LH |
24 |
podkarpackie |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jana Pawła II 8 |
2 |
2 |
2 |
Andrzej Wesołowski |
3 |
21 |
Beata Serafin |
3 |
20 |
podkarpackie |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcace |
ul. 3 Maja 15 |
3 |
3 |
2 |
Adrian Woźniak |
3 |
27 |
Aleksandra Rogalińska |
3 |
21 |
podkarpackie |
Rzeszów |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Księdza Jałowego 22 |
2 |
2 |
2 |
Kacper Kurc |
II b |
24 |
Wojciech Nicpoń |
II b |
22 |
podkarpackie |
Rzeszów |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Dąbrowskiego 82 |
2 |
2 |
1 |
Karol Tołpa |
3g |
30 |
|
3 |
5 |
|
12 |
11 |
8 |
|
|
|
podlaskie |
Białystok |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Brukowa 2 |
2 |
2 |
2 |
Albert Miecznik |
III a |
24 |
Szymon Sebastian Chrabołowski |
III a |
22 |
podlaskie |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
Narewska 11 |
3 |
3 |
3 |
Przemysław Stolarski |
II |
25 |
Daniel Sjargi |
I |
23 |
Kinga Boćkowska |
I |
21 |
podlaskie |
Białystok |
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Mickiewicza 95 |
2 |
2 |
2 |
Anna Szymasiuk |
III |
27 |
Daniel Andrzejewski |
III |
24 |
podlaskie |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zwierzyniecka 9a |
12 |
11 |
2 |
Martyna Sałaj |
2i |
32 |
Kinga Siemieniuk |
3i |
21 |
podlaskie |
Białystok |
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej |
Wiejska 45A |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Siemieniuk |
1 |
38 |
podlaskie |
Białystok |
VII LO w Białymstoku |
ul. Wierzbowa 7 |
2 |
2 |
1 |
Maciej Kaczyńki |
3G |
16 |
podlaskie |
Białystok |
XIV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Upalna 26 |
2 |
2 |
2 |
Magdalena Olchowik |
2 |
23 |
Patrycja Kuropatwa |
2 |
23 |
|
1 |
7 |
|
24 |
23 |
13 |
|
|
|
pomorskie |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Nowe Miasto 4-6 |
7 |
7 |
3 |
Katarzyna Gregus |
IIE |
31 |
Agata Laska |
IIE |
22 |
Mikołaj Ossowski |
IIIE |
22 |
pomorskie |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące Pomerania |
ul. Świętopełka 10 |
1 |
1 |
1 |
Kinga Kowalik |
III |
22 |
pomorskie |
Czersk |
Liceum Ogólnokształcące im. W. Pola w Czersku |
Szkolna 3 |
4 |
4 |
3 |
Adriana Pilch |
II b |
26 |
Kamila Linda |
III c |
23 |
Adriana Czapiewska |
III c |
22 |
pomorskie |
Kartuzy |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Klasztorna 4 |
1 |
1 |
1 |
Helena Zaworska |
III |
16 |
pomorskie |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum |
ul. Konarskiego 12 |
3 |
3 |
3 |
Natalia Nowak |
III C |
20 |
Martyna Sochacka |
III C |
20 |
Radosław Piwowarski |
III C |
20 |
pomorskie |
Kwidzyn |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Chopina 4 |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Bieżuński |
II B |
22 |
pomorskie |
Tczew |
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie |
Królowej Marysieńki 10 |
3 |
3 |
3 |
Mikołaj Osowski |
3 |
22 |
Marta Golicka |
3 |
21 |
Natalia Gołembiewska |
3 |
20 |
pomorskie |
Tczew |
Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące |
ul. Wodna 6 |
7 |
6 |
2 |
Beata Łapińska |
III |
23 |
Milena Makowska |
III |
22 |
|
5 |
8 |
|
27 |
26 |
17 |
|
|
|
śląskie |
Chorzów |
ZSO nr 2 - IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Harcerska, 2 |
19 |
16 |
4 |
Grzegorz Tatar |
III |
23 |
Arkadiusz Tonia |
II |
21 |
Maciej Tonia |
II |
21 |
Marcel Gieroń |
III |
21 |
śląskie |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności 7b |
3 |
3 |
1 |
Dominika Trajdos |
1aa |
20 |
śląskie |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościuszki 8 |
8 |
7 |
4 |
Piotr Orłowski |
II A |
25 |
Tomasz Rojszczyk |
II A |
25 |
Władysław Dyjan |
I A |
22 |
Kamil Zwoliński |
I A |
20 |
śląskie |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące |
Nowiejskiego 18 |
22 |
22 |
4 |
Patryk Ciura |
2f |
24 |
Julia Loch |
2e |
23 |
Kamil Grochowina |
3c |
22 |
Mateusz Łapajski |
2e |
21 |
śląskie |
Częstochowa |
Zespół Szkół |
ul. Dąbrowskiego 75 |
2 |
2 |
1 |
Paulina Zamożna |
III |
20 |
śląskie |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego |
ul. Kopernika 40 |
1 |
1 |
1 |
Kacper Szymczak |
II |
20 |
śląskie |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Głowackiego 6 |
7 |
7 |
1 |
Laura Szamota |
2 |
20 |
śląskie |
Rybnik |
Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące |
Mikołowska 19 |
8 |
8 |
6 |
Bartosz Modzelewski |
IIIf |
30 |
Cezary Marciniak |
IIIb |
25 |
Maciej Kamiński |
Ic |
24 |
Karol Wundziński |
IIb |
21 |
Wojciech Golec |
1c |
19 |
Dorota Wolny |
IIIf |
19 |
śląskie |
Sosnowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 |
Plac Zillingera 1 |
3 |
3 |
2 |
Jakub Antosiewicz |
III |
24 |
Aleksander Jaworski |
III |
20 |
śląskie |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
3 |
3 |
1 |
Paweł Budny |
II b |
23 |
śląskie |
Tychy |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J.Korczaka 6 |
1 |
1 |
1 |
Adrian Wagstyl |
IIC |
24 |
|
9 |
11 |
|
77 |
73 |
26 |
|
|
|
świętokrzyskie |
Chęciny |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Białego Zagłębia 1 |
4 |
3 |
1 |
Katarzyna Piotrowska |
III |
26 |
świętokrzyskie |
Łopuszno |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 |
ul. Konecka 2 |
4 |
4 |
1 |
Sylwia Świtoń |
II A |
12 |
|
2 |
2 |
|
8 |
7 |
2 |
|
|
|
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
ul. Pocztowa 2 |
6 |
2 |
1 |
Tomasz Zbucki |
I |
18 |
warmińsko-mazurskie |
Giżycko |
I Liceum Ogólnokształcące |
Traugutta 1 |
4 |
4 |
2 |
Maciej Plaugo |
III a |
25 |
Katarzyna Drzażdżewska |
II d |
22 |
warmińsko-mazurskie |
Górowo Iławieckie |
Zespół Szkół |
ul.Wyszyńskiego 1 |
2 |
2 |
2 |
Kamila Skrzypa |
IIaLO |
25 |
Mateusz Nowakowski |
II b LO |
21 |
warmińsko-mazurskie |
Nowe Miasto Lubawskie |
Zespół Szkół im. C. K. Norwida |
ul. 3 Maja 24 |
3 |
3 |
2 |
Dominik Światkowski |
III a |
27 |
Edwart Klimek |
III a |
21 |
warmińsko-mazurskie |
Olsztyn |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sybiraków 3 |
3 |
3 |
1 |
Łukasz Bajkowski |
2E |
28 |
warmińsko-mazurskie |
Olsztyn |
XII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bałtycka 4 |
1 |
1 |
1 |
Weronika Żołnowska |
2 |
20 |
warmińsko-mazurskie |
Pasłęk |
Zespół Szkół w Pasłęku |
ul. Zwycięstwa 28 |
12 |
12 |
4 |
Hanna Sidor |
II |
35 |
Kacper Świderski |
II |
30 |
Mateusz Figger |
III |
28 |
Adrianna Łońska |
III |
22 |
warmińsko-mazurskie |
Węgorzewo |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bolesława Prusa 10 |
3 |
3 |
2 |
Martyna Stanicka |
II |
26 |
Justyna Szulter |
II |
24 |
|
7 |
8 |
|
34 |
30 |
15 |
|
|
|
wielkopolskie |
Kępno |
Liceum Ogólnokształcące Nr I |
Dąbrowskiego 3 |
10 |
3 |
1 |
Krystian Kossarzecki |
III d |
17 |
wielkopolskie |
Kościan |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 3 |
2 |
2 |
2 |
Hubert Józefowski |
3 |
25 |
Aleksandra Nowacka |
2 |
22 |
wielkopolskie |
Leszno |
Zespół Szkół nr 2 |
B. Prusa 33 |
19 |
19 |
1 |
Krzysztof Ignasiak |
3A |
19 |
wielkopolskie |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 8/10 |
7 |
7 |
3 |
Witold Janas |
IIe |
22 |
Wiktor Marcinkowski |
Ie |
22 |
Igor Łowczyk |
IIf |
21 |
wielkopolskie |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 |
ul. Tarnowska 27 |
1 |
1 |
1 |
Laura Ruszel |
3c |
26 |
wielkopolskie |
Zbąszyń |
Zespół Szkół nr 1 |
ul. Powstańców Wlkp.43 |
3 |
3 |
1 |
Klara Kubiak |
III |
22 |
|
5 |
6 |
|
42 |
35 |
9 |
|
|
|
zachodniopomorskie |
Białogard |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych |
ul. Dąbrowszczaków 14 |
2 |
2 |
1 |
Michał Pabianek |
IV |
18 |
zachodniopomorskie |
Gryfice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wałowa 18 |
1 |
1 |
1 |
Róża Rudolf |
III E |
18 |
zachodniopomorskie |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Chełmońskiego 7 |
19 |
18 |
4 |
Katarzyna Maruszak |
III A |
24 |
Kacper Czapski |
III A |
22 |
Igor Matwijcio |
III E |
21 |
Łukasz Dudek |
II H |
21 |
zachodniopomorskie |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 |
ul. Jedności 9 |
8 |
6 |
3 |
Adrian Boguś |
III |
26 |
Natalia Magdalena Grzybowska |
III |
24 |
Klaudia Jolanta Sieradzka |
III |
21 |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
ul. Ofiar Oświęcimia 14 |
1 |
1 |
1 |
Dariusz Zagrodzki |
3 |
31 |
zachodniopomorskie |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Księżnej Elżbiety 1 |
3 |
3 |
3 |
Klaudia Stelmaszyńska |
3c |
22 |
Kacper Bielicki |
3c |
21 |
Kamila Kisiel |
2c |
20 |
|
5 |
6 |
|
34 |
31 |
13 |
|
|
|