Wyniki etapu centralnego
← powrót do menuWyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2018/19.
Województwo | Miejscowość | Nazwa szkoły | Status | Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laur. | Fin. | Ucz. | Imię i nazwisko | Klasa | Punkty | ||||||||
T1 | T2 | Q3 | Raz | Miejsce | |||||||||
I | II | III | IV | Va | Vb | Vc | VIa | VIb | VIc | VId | VIe | VIf | VIg |
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Justyna Dąbrowska | 2i | 46 | 40 | 10 | 96 | 1 | |||
śląskie | Jastrzębie-Zdrój | Zespół Szkół Nr 6 im. Jana III Sobieskiego | ul. Harcerska 12 | Aleksander Hartwig | 3a | 44 | 28 | 9 | 81 | 2 | |||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ul. Krucza 49 | Marcin Kuna | IIIE | 43 | 31 | 7 | 81 | 3 | |||
lubelskie | Lublin | Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi | ul. Długosza 8a | Jakub Dębicki | IIIA | 38 | 34 | 8 | 80 | 4 | |||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Katarzyna Orłowska | IIE | 40 | 32 | 8 | 80 | 5 | |||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Hubert Mamiński | II | 38 | 30 | 9 | 77 | 6 | |||
lubelskie | Lublin | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ul. Lipowa 7 | Patryk Kozak | III H | 35 | 34 | 8 | 77 | 7 | |||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Jasin Sbai | II | 36 | 33 | 8 | 77 | 8 | |||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Michał Rećko | II | 42 | 29 | 5 | 76 | 9 | |||
podlaskie | Białystok | II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej | ul. Narewska 11 | Hubert Witkowski | III | 41 | 27 | 7 | 75 | 10 | |||
kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz | I liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Plac Wolności 9 | Karolina Rosiak | 3 | 35 | 32 | 67 | 11 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza | ul. 3 Maja 11/13 | Kamil Kalka | III e | 37 | 30 | 67 | 12 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Sylwia Łapińska | 3i | 35 | 31 | 66 | 13 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza | ul. 3 Maja 11/13 | Kamil Szałecki | II e | 40 | 25 | 65 | 14 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | 15 | Jakub Czuba | IIId | 34 | 30 | 64 | 15 | ||||
lubelskie | Lublin | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica | Al. Racławickie 26 | Adam Suraj | IID | 35 | 27 | 62 | 16 | ||||
śląskie | Częstochowa | I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ul. Kościuszki 8 | Rafał Tyc | III A | 37 | 25 | 62 | 17 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Maciej Muśko | 3e | 37 | 24 | 61 | 18 | ||||
podkarpackie | Krosno | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika | ul. Piotra Skargi 2 | Klaudia Pryjmak | 2 | 37 | 24 | 61 | 19 | ||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | ul. Elbląska 51 | Adam Gumowski | 2c | 34 | 25 | 59 | 20 | ||||
opolskie | Olesno | I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich | ul. Sądowa 2 | Kevin Malecha | IIIc | 35 | 24 | 59 | 21 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Krzysztof Siuchnicki | 1i | 36 | 23 | 59 | 22 | ||||
opolskie | Kędzierzyn-Koźle | II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ul. Matejki 19 | Patryk Krzyż | IIIA | 34 | 24 | 58 | 23 | ||||
lubuskie | Nowa Sól | Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego | ul. Gimnazjalna 9 | Dawid Buczkowski | 3b | 35 | 22 | 57 | 24 | ||||
wielkopolskie | Kościan | I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga | al. Kościuszki 3 | Tymoteusz Lis | 3f | 34 | 22 | 56 | 25 | ||||
łódzkie | Pabianice | II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi | ul. Pułaskiego 29 | Anna Mądrakowska | 2 | 38 | 18 | 56 | 26 | ||||
opolskie | Kluczbork | Zespół Szkół Ogólnokształacących im. A. Mickiewicza | ul. Mickiewicza | Kacper Tobiś | III e | 34 | 19 | 53 | 27 | ||||
dolnośląskie | Wałbrzych | II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja | Al. Wyzwolenia 34 | Kamil Rems | II | 33 | 33 | 28 | |||||
mazowieckie | Warszawa | XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego | ul. Platynowa 1 | Kacper Porzucek | 2e | 33 | 33 | 28 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Marta Berent | IE | 33 | 33 | 28 | |||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | pl. Orląt Lwowskich 2a | JULIA PTASIŃSKA | III | 32 | 32 | 31 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Marcin Klugiewicz | 3 | 32 | 32 | 31 | |||||
małopolskie | Kęty | I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego | ul. Wyspiańskiego 2 | Oliwia Miksa | 3 | 32 | 32 | 31 | |||||
małopolskie | Kraków | III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ul. Stradomska 10 | Wiktor Dudziński | III B | 32 | 32 | 31 | |||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Piotr Jankowski | II | 32 | 32 | 31 | |||||
wielkopolskie | Gniezno | Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego | ul. Sobieskiego 20 | Artur Dubelt | III | 32 | 32 | 31 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | 15 | Radosław Musiał | IIId | 31 | 31 | 37 | |||||
śląskie | Częstochowa | VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | ul. Nowowiejskiego 18 | Rafał Bereszyński | 3c | 31 | 31 | 37 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | ul. Romera 2 | Zuzanna Adamowicz | 1LA | 31 | 31 | 37 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecinek | I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety | ul. Księżnej Elżbiety 1 | Mateusz Golczyk | 2c1 | 31 | 31 | 37 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Julia Piesik | IE | 30 | 30 | 41 | |||||
wielkopolskie | Poznań | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Zuzanna Wojtkowska | 3A | 30 | 30 | 41 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi | ul. Długosza 8a | Anna Chrzanowska | IIB | 29 | 29 | 43 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Jacek Pągowski | 3 | 29 | 29 | 43 | |||||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Magdalena Cegiełka | II | 29 | 29 | 43 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Jakub Kobuszewski | 2 | 28 | 28 | 46 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Nataniel Górnik | 3 | 27 | 27 | 47 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Gabriela Lubecka | 2i | 27 | 27 | 47 | |||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | pl. Orląt Lwowskich 2a | ADAM TRUCHANOW | III | 26 | 26 | 49 | |||||
łódzkie | Wieluń | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ul. Nadodrzańska 4 | Mateusz Wiktorek | 3 | 25 | 25 | 50 | |||||
opolskie | Olesno | I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich | ul. Sądowa 2 | Ewa Konieczna | IIIa | 25 | 25 | 50 | |||||
świętokrzyskie | Włoszczowa | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego | ul. Koniecpolska 40 | Daniel Bugajniak | III AP | 25 | 25 | 50 | |||||
śląskie | Gliwice | I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego | ul. Zimnej Wody 8 | Anna Greinert | III | 24 | 24 | 53 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | ul. Romera 2 | Natalia Walczak | 3 LA | 24 | 24 | 53 | |||||
lubuskie | Nowa Sól | Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego | ul. Gimnazjalna 9 | Bartłomiej Siborowski | 3b | 22 | 22 | 55 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Konrad Rudnik | IIE | 22 | 22 | 55 | |||||
warmińsko-mazurskie | Elbląg | III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II | ul. Browarna 1 | Wojciech Wojtyna | III | 20 | 20 | 57 | |||||
dolnośląskie | Bolesławiec | I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego | ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11 | Łukasz Sawicki | 2e | 0 | |||||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej | Al. Brücknera 10 | Jagoda Plucińska | 3E | 0 | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza | ul. 3 Maja 11/13 | Paweł Daroszewski | III e | 0 | |||||||
lubelskie | Lublin | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | ul. Lipowa 7 | Magdalena Barszcz | III F | 0 | |||||||
małopolskie | Kraków | III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ul. Stradomska 10 | Franciszek Bednarek | IIA | 0 | |||||||
opolskie | Olesno | I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich | ul. Sądowa 2 | Julia Adamczyk | IIIc | 0 | |||||||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego | ul. 3 Maja 15 | Kajetan Korszeń | 3 | 0 | |||||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Piotr Walczak | IIE | 0 | |||||||
wielkopolskie | Leszno | I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich | ul. Kurpińskiego 1 | Jakub Cugier | 3d | 0 | |||||||
wielkopolskie | Poznań | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Krzysztof Jajor | 3A | 0 | |||||||
wielkopolskie | Poznań | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Wiktor Marcinkowski | 3E | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I | 2 | Krzysztof Bernard Andrulonis | 3 H | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I | 2 | Mateusz Kamil Siniło | 3 C | 0 | |||||||
Cała RP razem | |||||||||||||
31 | 42 | 22 | 35 | 0 |