Lista uczestników etapu centralnego
← powrót do menuOlimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2019/20.
Województwo | Miejscowość | Nazwa szkoły | Status | Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laur. | Fin. | Ucz. | Imię i nazwisko | Klasa | Punkty | |||||||
T1 | T2 | Q3 | Raz | |||||||||
I | II | III | IV | Va | Vb | Vc | VIa | VIb | VIc | VId | VIe | VIf |
dolnośląskie | Legnica | I Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki | pl. Klasztorny 7 | Andrzej Szczerbiński | 3 a | |||||||
dolnośląskie | Wałbrzych | II Liceum Ogólnokształcące Hugon Kołłątaj | Al. Wyzwolenia 34 | Kamil Rems | III | |||||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej | Al. Brücknera 10 | Maciej Zygmunt | 2E | |||||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej | Al. Brücknera 10 | Stanisław Mazur | 1E | |||||||
kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz | VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego | 11 Listopada 4 | Bartosz Zasowski | 3d | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11/13 | Damian Grabski | III e | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11/13 | Jakub Balmowski | III e | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11/13 | Kamil Szałecki | III e | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11/13 | Tomasz Bukowski | I i | |||||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | Konopnickiej 15 | Patryk Burak | 3d | |||||||
kujawsko-pomorskie | Toruń | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | Zaułek Prosowy 1 | Jakub Klugiewicz | 3a | |||||||
kujawsko-pomorskie | Toruń | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące | Szosa Chełmińska 83 | Aleksandra Klicka | IIdL | |||||||
kujawsko-pomorskie | Toruń | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące | Szosa Chełmińska 83 | Maciej Piekarski | IIbL | |||||||
lubelskie | Lublin | Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi | Długosza 8a | Igor Konior | IIB | |||||||
lubelskie | Lublin | Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi | Długosza 8a | Paweł Kaczka | IIIA | |||||||
lubelskie | Lublin | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | Lipowa 7 | Aneta Barszcz | IIF | |||||||
lubuskie | Gorzów Wielkopolski | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 imienia Marii Skłodowskiej-Curie | ulica Przemysłowa 22 | Krzysztof Kordula | 3 | |||||||
lubuskie | Gorzów Wielkopolski | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 imienia Marii Skłodowskiej-Curie | ulica Przemysłowa 22 | Nikola Łuczak | 3 | |||||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Jakub Graczyk | 3e | |||||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | ul. H. Sienkiewicza 10. | Maciej Kalisiak | 2e | |||||||
małopolskie | Chrzanów | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | Piłsudskiego 14 | Filip Mruczek | IIe | |||||||
małopolskie | Kraków | I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego | Plac Na Groblach 9 | Krzysztof Ślusarczyk | 3E | |||||||
małopolskie | Kraków | III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego | Stradomska 10 | Franciszek Bednarek | IIIA | |||||||
małopolskie | Kraków | III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego | Stradomska 10 | Piotr Marczewski | IIIA | |||||||
małopolskie | Kraków | V Liceum Ogólnokształcące August Witkowski | Studencka 12 | Mateusz Kubasiewicz | IIA | |||||||
małopolskie | Myślenice | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | ul. Jagiellońska 8 | Bartłomiej Sobala | 3 D | |||||||
małopolskie | Myślenice | II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego | Zdrojowa 18 | Weronika Markus | II | |||||||
małopolskie | Olkusz | Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana | Francesco Nullo | Jakub Kwiatkowski | 1 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego | Lindego 20 | Adam Majewski | I d | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | ul. Elbląska 51 | Antoni Duszyński | 2c | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | ul. Elbląska 51 | Jakub Krawiec | 3b | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | ul. Elbląska 51 | Michał Szyderski | 3b | |||||||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Alicja Barbachowska | II | |||||||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Tymoteusz Lachowski | II | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna, 5 | Hubert Mamiński | III | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna, 5 | Mateusz Skoratko | I | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna, 5 | Michał Rećko | III | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna, 5 | Piotr Jankowski | III | |||||||
opolskie | Olesno | I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich | ul. Sądowa 2 | Jakub Sobczak | IId | |||||||
opolskie | Opole | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie | ul. Dubois 28 | Julia Cebula | 2a | |||||||
podkarpackie | Krosno | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika | Piotra Skargi 2 | Klaudia Pryjmak | 3 | |||||||
podlaskie | Białystok | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej | Narewska 11 | Kamila Podgajecka | III | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Agnieszka Żylińska | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Gabriela Lubecka | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Gabriela Roszkowska | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Justyna Dąbrowska | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Justyna Urwan | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Krzysztof Siuchnicki | 2i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Natalia Kryjan | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Paulina Kłoskowska | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Wioleta Owsiejko | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Zuzanna Mądry | 3i | |||||||
podlaskie | Białystok | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego | Piastowska 5 | Julian Woźniak | III C | |||||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Jeremi Mrówczyński | IIE | |||||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Julia Piesik | IIE | |||||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Katarzyna Orłowska | IIIE | |||||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Marta Berent | IIE | |||||||
śląskie | Bielsko-Biała | V Liceum Ogólnokształcące | ul. Józefa Lompy 10 | Mikołaj Machowski | 3 | |||||||
śląskie | Bielsko-Biała | V Liceum Ogólnokształcące | ul. Józefa Lompy 10 | Przemysław Dębicki | 1 | |||||||
śląskie | Bielsko-Biała | Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego | Bohaterów Warszawy 20 | Sonia Strzygocka | II c | |||||||
śląskie | Chorzów | Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów August Hlond | Kościuszki 11 | Jakub Małecki | 3s | |||||||
śląskie | Częstochowa | I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | Aleja Kościuszki 8 | Igor Całka | III A | |||||||
śląskie | Częstochowa | IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida | Jasnogórska 8 | Piotr Kaźmierczak | 1b | |||||||
śląskie | Dąbrowa Górnicza | I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego | Kopernika 40 | Jakub Polko | 2 | |||||||
śląskie | Katowice | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej | Głowackiego 6 | Zofia Westerowska | 3 | |||||||
śląskie | Sosnowiec | IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica | Plac Zillingera 1 | Jakub Lasota | II | |||||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Mateusz Kaik | 3e | |||||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Michał Idziak | 2e | |||||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Mikołaj Wolanin | 2e | |||||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | ul. Matejki 8/10 | Tomasz Jankowiak | 2e | |||||||
wielkopolskie | Poznań | Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Piątki Poznańskiej | os. Bohaterów II Wojny Światowej 29 | Wiktor Kępiński | 3 | |||||||
wielkopolskie | Poznań | XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi Wiktor Dega | os. Bolesława Chrobrego 107 | Anna Łącka | 3 | |||||||
wielkopolskie | Turek | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki | Kościuszki 4 | Piotr Wójciński | 2A | |||||||
wielkopolskie | Września | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza | Witkowska 1 | Damian Błaszka | 2e | |||||||
wielkopolskie | Września | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza | Witkowska 1 | Maksymilian Terzyk | 1a1 | |||||||
zachodniopomorskie | Koszalin | II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego | Chełmońskiego | Paweł Nowak | III H | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | Romera 2 | KRZYSZTOF ZIĘBA | 3 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | Romera 2 | ZUZANNA ADAMOWICZ | 2 | |||||||
zachodniopomorskie | Świdwin | Zespół Szkół im. Władysława Broniewskiego | Kościuszki 28 | Jakub Zieliński | 2c | |||||||
Cała RP razem | ||||||||||||
31 | 46 | 0 | 0 | 0 |