Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące |
H. i W. Tyrankiewiczów 11 |
20 |
2 |
1 |
Paweł Wcisło |
IE |
16 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
8 |
4 |
2 |
Michał Sochalski |
III a |
28 |
Maksymilian Bujnowski |
III a |
20 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Garncarsla 1 |
10 |
9 |
1 |
Norbert Cieślak |
4e |
21 |
Głogów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Jedności Robotniczej 10 |
6 |
5 |
3 |
Wiktor Olejniczak |
IVa |
28 |
Nadia Korzeń |
IVa |
22 |
Polina Kopylova |
IVa |
22 |
Góra |
Liceum Ogólnokształcące |
Szkolna 1 |
1 |
1 |
1 |
Patryk Janasik |
III d |
21 |
Jelenia Góra |
II Liceum Ogólnokształcące |
Gimnazjalna 2 |
16 |
14 |
1 |
Natalia Skiba |
4 e |
21 |
Legnica |
I Liceum Ogólnokształcące |
pl. Klasztorny 7 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 |
Kościuszki 9 |
25 |
19 |
3 |
Dawid Duda |
5K |
27 |
Paweł Koziura |
5L |
22 |
Piotr Zborowski |
3C |
22 |
Oleśnica |
I Liceum Ogólnokształcące |
Słowackiego 4 |
4 |
4 |
1 |
Julia Ścibisz |
4 |
20 |
Środa Śląska |
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 |
Świętego Andrzeja 4 |
3 |
3 |
1 |
Andrzej Koban |
V |
14 |
Wałbrzych |
Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk |
Al. Wyzwolenia 5 |
5 |
12 |
1 |
Piotr Dryś |
4I5 |
16 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
plac Orląt Lwowskich 2a |
5 |
2 |
2 |
Miłosz Krupa |
III |
25 |
Franciszek Stelmach |
II |
22 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV |
al. Brucknera 10 |
50 |
14 |
7 |
Tobiasz Żelichowski |
4 |
31 |
Michał Skoczylas |
3 |
27 |
Michał Książek |
2 |
26 |
Kamil Starczewski |
3 |
24 |
Krzysztof Piotrowicz |
3 |
23 |
Michał Calów |
3 |
21 |
Maciej Mandziuk |
3 |
20 |
Ziębice |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych |
Wojska Polskiego 3 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
12 |
14 |
|
168 |
104 |
24 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Barcin |
Zespół Szkół |
Polna 1 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Brodnica |
III Liceum Ogólnokształcące |
J. Matejki 5 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności 9 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 37A |
3 |
2 |
1 |
Mateusz Babicz |
1d |
20 |
Bydgoszcz |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
Swarzewska 10 |
2 |
1 |
1 |
Tymoteusz Opala |
2 |
22 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół nr 1 |
PTTK, 28 |
20 |
20 |
4 |
Hubert Kiełpiński |
3 |
25 |
Oliwier Lisewski |
3 |
25 |
Zofia Pieczka |
1 |
25 |
Mateusz Rzepkowski |
3 |
25 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
3 Maja 11 |
60 |
55 |
14 |
Mikołaj Mrozek |
IV D |
31 |
Bruno Bojanowski |
IV D |
30 |
Amelia Rakszawska |
IV D |
29 |
Wojciech Politowski |
II F |
29 |
Jakub Winiecki |
III E |
28 |
Szymon Wiliński |
III E |
28 |
Maria Panfil |
II F |
26 |
Michał Piskorz |
III E |
25 |
Stanisław Jaskólski |
IV D |
25 |
Paweł Żabicki |
II F |
25 |
Miłosz Ozdarski |
III E |
24 |
Konrad Plaskota |
II F |
24 |
Marcelina Malinowska |
II F |
24 |
Wiktor Boniewicz |
II F |
24 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Konopnickiej 15 |
11 |
21 |
8 |
Olga W. |
4d |
25 |
Martyna L. |
4d |
25 |
Michalina Kubiak |
2a |
24 |
Wiktoria K. |
4d |
23 |
Anna Siemińska |
3d |
23 |
Amelia Gacek |
3d |
21 |
Klaudia Kijak |
3d |
21 |
Maria Lewińska |
3d |
20 |
Kruszwica |
Technikum w Zespole Szkół |
ul. Kujawska 20 |
5 |
5 |
1 |
Adam P. |
2 |
12 |
Mogilno |
Zespół Szkół |
ul. Dworcowa 9 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Rypin |
Zespół Szkół nr1 |
ul. Kościuszki 51 |
12 |
12 |
4 |
Paweł Tatkowski |
3 |
34 |
Szymon Mazanowski |
3 |
24 |
Oliwia Wiśniewska |
2 |
23 |
Sebastian Stefański |
2 |
20 |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
10 |
1 |
1 |
Michał Ławicki |
2 |
31 |
Toruń |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sienkiewicza 34 |
1 |
1 |
1 |
Dawid Kluska |
II |
16 |
Toruń |
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska |
Batorego 43/49 |
9 |
4 |
1 |
Maja Kowalska |
IF |
14 |
Toruń |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13 |
Targowa 36/38 |
1 |
1 |
1 |
Zuzanna Galicz |
IBL |
14 |
Tuchola |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pocztowa 8a |
5 |
2 |
1 |
Emilia Glazer |
2 |
18 |
Więcbork |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pocztowa 14a |
6 |
6 |
1 |
Patrycja Urban |
3 |
19 |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. S. Bechiego 1 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Żnin |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sienkiewicza 1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
13 |
19 |
|
198 |
184 |
39 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Biała Podlaska |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sidorska 95/97 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Biała Podlaska |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 21-500 Biała Podlaska |
3 |
1 |
1 |
Wiktoria Kamińska |
2G |
22 |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stefana Czarnieckiego 8 |
12 |
12 |
2 |
Michał Semeniuk |
II |
21 |
Kamil Łatka |
II |
20 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szpitalna 14 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego 50 |
8 |
8 |
1 |
Filip Dziedzic |
IV B |
21 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące |
al. Racławickie 26 |
16 |
15 |
3 |
Wiktoria Kożuch |
4B |
21 |
Jakub Białek |
2B |
20 |
Wiktoria Lipiec |
4B |
20 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące |
plac Wolności, 4 |
7 |
7 |
5 |
Paweł Kęska |
3 D |
30 |
Hanna Gardyńska |
2 C |
29 |
Gabriela Zgierska |
2 C |
29 |
Tytus Ciężki |
2 C |
25 |
Szymon Rzucidło |
3 D |
23 |
Lublin |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Długosza 8a |
31 |
31 |
9 |
Paweł Cholewa |
4A |
27 |
Herbert Białach |
4A |
25 |
Szymon Kośkiewicz |
3A |
23 |
Mateusz Kędra |
3A |
23 |
Sebastian Sak |
1A |
21 |
Dominika Karwan |
3A |
21 |
Natalia Żebrowska |
3A |
21 |
Klara Skała |
4A |
20 |
Patryk Puchacz |
2A |
20 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Lipowa 7 |
15 |
50 |
5 |
Karol Kosiarczyk |
4G |
22 |
Jakub Wysocki |
3G |
22 |
Adam C. |
IG |
21 |
Julia Puzio |
3G |
20 |
Grzegorz Szczepański |
2H |
20 |
Lublin |
XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 |
ul. Elsnera 5 |
10 |
10 |
1 |
Kobus Kacper |
4 |
19 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wajdeloty 12 |
25 |
25 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
Zespół Szkół Ekonomicznych |
ul. Bernardyńska 14 |
4 |
1 |
1 |
Mateusz Adamczyk |
4dt |
20 |
Międzyrzec Podlaski |
Liceum Ogólnokształcące |
Lubelska 57/59 |
1 |
1 |
1 |
Kacper Budrewicz |
3b |
30 |
Zamość |
I Liceum Ogólnokształcące |
Akademicka 1 i 1H |
4 |
3 |
1 |
Wojciech Wilczyński |
3 |
26 |
Zamość |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kilińskiego 15 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
15 |
|
157 |
185 |
30 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Okrzei 1a |
12 |
10 |
3 |
Amelia Stańdo |
4 |
27 |
Hubert Ratajczyk |
4 |
26 |
Lukasz Kruszyński |
4 |
22 |
Łódź |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Sowińskiego 50/56 |
17 |
15 |
3 |
Paweł Podgórski |
2a |
25 |
Filip Piątek |
4a |
24 |
Sergiusz Muszner |
3d |
24 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące |
Pułaskiego 29 |
2 |
2 |
1 |
Jan Górniak |
4H |
15 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące |
al. Kopernika 6 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Henryka Sienkiewicza 10 |
30 |
13 |
6 |
Oliwia Matulska |
4 B |
27 |
Magdalena Stelmach |
3 B |
26 |
Gabriela Gołyńska |
4 B |
25 |
Adrian Galiński |
3 B |
23 |
Bartosz Zieliński |
3 C |
21 |
Nina Dybowska |
4 F |
21 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 |
ul. Działkowa 10 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jałowcowa 10 |
35 |
30 |
2 |
Wiktor Zbaraszewski |
1 |
22 |
Maria Ronek |
3 |
20 |
Wieluń |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Piłsudskiego 6 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Zgierz |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 41 |
12 |
9 |
1 |
Inez Bednarek |
IV CD |
24 |
razem |
8 |
9 |
|
131 |
102 |
16 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bochnia |
Zespół Szkół nr 1 |
ul. Windakiewicza 23 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące |
Plac Na Groblach 9 |
5 |
3 |
2 |
Sebastian Moskal |
3E |
22 |
Jakub Wójcikiewicz |
3D |
21 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące |
Sobieskoego 9 |
10 |
9 |
1 |
Mikołaj Pietras |
4 |
21 |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące |
os Wysokie 6 |
10 |
10 |
3 |
Mikołaj Sendek |
2 |
21 |
Paweł Toczyski |
3 |
21 |
Magdalena Ciszowska |
2 |
20 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stradomska 10 |
15 |
11 |
4 |
Antoni Kalisz |
3A |
24 |
Olga Krzyworzeka |
3A |
21 |
Antoni Dziepak |
3B |
21 |
Szymon Kuźma |
3A |
20 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Studencka 12 |
20 |
20 |
4 |
Maciej Janik |
1B |
26 |
Dominik Starzycki |
2H |
25 |
Mateusz Gmer |
1B |
24 |
Paweł Godawiec-Obuchowicz |
1B |
21 |
Kraków |
VII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Skarbińskiego 5 |
5 |
4 |
1 |
Anna Wadowska |
2e |
16 |
Kraków |
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
Karmelicka 45 |
5 |
4 |
1 |
Emilia Stopka |
4c |
20 |
Kraków |
XIII Liceum Ogólnokształcące |
Śądowa 4 |
7 |
5 |
1 |
Karol Pilarczyk |
2e |
22 |
Myślenice |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 8 |
5 |
5 |
3 |
Igor Hodurek |
3E |
21 |
Zuzanna Pilch |
2E |
21 |
Antoni Róg |
2E |
20 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zdrojowa 18 |
10 |
4 |
2 |
Filip Leśniak |
3a |
23 |
Patrycja Różycka |
3a |
21 |
Myślenice |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo |
Rynek 23 |
3 |
3 |
2 |
Zuzanna Kluska |
4 |
20 |
Maksymilian Trynka |
1 |
20 |
Olkusz |
Zespół Szkół nr 3 |
Nullo 32 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Oświęcim |
Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych |
Bema 8 |
16 |
11 |
2 |
Jan Krzywolak |
2D |
23 |
Hubert Przytuła |
2D |
20 |
Rabka- Zdrój |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jana Pawła II 41 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Sucha Beskidzka |
Liceum Ogólnokształcące nr I |
ul. płk. Tadeusza Semika 1 |
58 |
57 |
3 |
Mateusz Goczał |
4 |
21 |
Kamila Góralik |
4 |
20 |
Patrycja Babicka |
4 |
20 |
Sucha Beskidzka |
Zespół Szkół |
ul. Spółdzielców 1 |
8 |
4 |
1 |
Bernadetta K. |
4IN |
13 |
Wadowice |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 16 |
3 |
3 |
2 |
Franciszek Zieliński |
4e |
22 |
Maria Mrzygłód |
1e |
20 |
razem |
8 |
18 |
|
202 |
175 |
32 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Góra Kalwaria |
Zespół Szkół Zawodowych, II Liceum Ogólnokształcące |
Budowlanych 14 |
4 |
10 |
3 |
Dominik Jankowski |
4 Log |
32 |
Dawid Kupis |
3 Log |
22 |
Kamil Kasprzak |
3 Log |
20 |
Legionowo |
Niepubliczne Liceum Językowe Academy of The Future |
Parkowa 27B |
1 |
1 |
1 |
Filip Grajper |
2 |
20 |
Łomianki |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Wiślana 35 |
4 |
4 |
1 |
Hubert Ofmański |
4A |
19 |
Mińsk Mazowiecki |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piękna 7a |
6 |
6 |
2 |
Bartłomiej Kulma |
3B |
26 |
Alicja Jędruchniewicz |
3B |
21 |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wyspiańskiego 1 |
14 |
6 |
2 |
Kornelia Lewandowska |
3d |
31 |
Kinga Ryska |
IV |
28 |
Pionki |
Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół |
Aleje Lipowe 23 |
2 |
2 |
2 |
Iha Lobodziec |
2a |
25 |
Jakub Dębski |
2a |
22 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji |
ul. Kobylińskiego 25 |
27 |
14 |
1 |
Oliwier Wojtewicz |
3B |
22 |
Przasnysz |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Św. Stanisława Kostki 15 |
29 |
27 |
1 |
brak uczniów zakwalifikowanych |
- |
0 |
Sulejówek |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące |
ul. 11 Listopada 127 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
CLXI Liceum Ogólnokształcące (w Zespole Szkół Nr 127) |
Smocza 19 |
1 |
1 |
1 |
Konrad Kwaśnicki |
II D |
14 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 337 |
ul. Rogatkowa 50 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
ul. Lindego 20 |
35 |
11 |
6 |
Antoni Artur Gołda |
4E |
29 |
Filip Szlachcikowski |
4E |
28 |
Marcin Augustyniak |
3G |
27 |
Mateusz Robert Taczała |
4E |
24 |
Mateusz Powichrowski |
2E |
24 |
Michał Dobryjanowicz |
2B |
22 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Elbląską 51 |
20 |
7 |
6 |
Maciej Lazar |
3B |
28 |
Bartosz Russel |
3D |
25 |
Artur Magnuszewski |
2F |
25 |
Wiktor Stelmaszuk |
1D |
23 |
Caroline Miszczak |
3C |
22 |
Mateusz Treichel |
2E |
21 |
Warszawa |
LXX Liceum Ogólnokształcące |
Dembowskiego 1 |
10 |
7 |
1 |
Antonina Marczak |
I |
17 |
Warszawa |
LXXV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Czerniakowska 128 |
6 |
6 |
2 |
Konstanty Rak |
2G |
23 |
Wiktoria Jedlińska |
3G |
20 |
Warszawa |
LXXXI Liceum Ogólnokształcące |
Miła 7 |
20 |
12 |
2 |
Józef Pietrala |
2c |
22 |
Zuzanna Puchalska |
3b |
21 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
15 |
14 |
6 |
Andrzej Woźniak |
4 |
26 |
Igor Jobski |
4 |
26 |
Jędrzej Rzepko |
4 |
24 |
Kinga Topczewska |
3 |
23 |
Mateusz Cebula |
3 |
22 |
Emilia Semczuk |
3 |
21 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jana Pawła Woronicza, 8 |
4 |
3 |
1 |
Milan Raczek |
Ig |
22 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sienna 53 |
20 |
20 |
2 |
Tomasz Brożyna |
3D |
26 |
Michał Wilczyński |
4D |
22 |
Warszawa |
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Platynowa 1 |
20 |
20 |
4 |
Barbara Jaracz de Czartoszewska |
3e |
29 |
Maksymilian Małecki |
4e |
25 |
Anna Walkowiak |
4e |
23 |
Maja Ożóg |
4e |
22 |
Warszawa |
XLVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Międzyborska 64/70 |
11 |
5 |
3 |
Tomasz Kumor |
IIIe |
26 |
Jan Szczepaniuk |
IIIe |
26 |
Jakub Chełstowski |
IIIe |
23 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Polna 5 |
20 |
11 |
6 |
Wojciech Mroczek |
3 |
29 |
Ignacy Ludwiczak |
2 |
27 |
Mikołaj Kasprzak |
3 |
23 |
Tomasz Biera |
2 |
23 |
Stefan Żera |
3 |
21 |
Magda Lis |
4 |
20 |
Warszawa |
Zespół Szkół Fototechnicznych |
ul. Spokojna 13 |
6 |
6 |
1 |
Radzisława Róża Pęgal |
2TB |
32 |
razem |
10 |
23 |
|
279 |
197 |
54 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Głubczyce |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
Jana Kochanowskiego 22 |
13 |
13 |
3 |
Zofia Perek |
III A |
23 |
Natalia Bencal |
II F |
21 |
Paweł Popczyk |
II B |
21 |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bohaterów Warszawy 10 |
26 |
26 |
0 |
- |
- |
- |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 19 |
11 |
6 |
3 |
Oliwer Basczyk |
IVD |
25 |
Tymon Nurzyński |
IIID |
21 |
Emilia Buniak |
IIID |
21 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
Mickiewicza 10 |
10 |
9 |
1 |
Kinga Sobania |
III b |
19 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
ul. Ligonia 12 |
6 |
6 |
1 |
Kacper Sychla |
III |
19 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 12 |
9 |
9 |
0 |
- |
- |
- |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
Sądowa 2 |
31 |
31 |
7 |
Weronika Garbaczok |
IIIb |
24 |
Inez Kacała |
IVa |
22 |
Magdalena Tomala |
IVc |
22 |
Katarzyna Piszczek |
IIa |
22 |
Karolina Świtała |
IIa |
21 |
Bianka Romanowska |
IIe |
21 |
Olivia Szyszka |
Id |
20 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kaliska 38 |
6 |
6 |
1 |
Jakub Krzykowiak |
I |
16 |
Strzelce Opolskie |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Powstańsców Sląskich 3 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
8 |
9 |
|
122 |
116 |
16 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Brzozów |
I Liceum Ogólnokształcące |
W. Pańki 2 |
15 |
10 |
2 |
Milena Kędra |
III |
20 |
Natalia Dytko |
III |
20 |
Jarosław |
Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Plac Skargi 1 |
5 |
5 |
1 |
Kinga Fiałkiewicz |
2b |
16 |
Jarosław |
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących |
ul. Św. Ducha 1A |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jana Pawła II 8 |
5 |
8 |
1 |
Szymon Lewicki |
3d |
24 |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. P. Skargi 2 |
7 |
5 |
3 |
Wiktor Jaskółka |
4 |
30 |
Bartosz S. |
2 |
28 |
Aleksander Niepokój |
4 |
27 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Nr 1 |
ul. Grunwaldzka 11 |
30 |
10 |
1 |
Michał Kordas |
I |
19 |
Mielec |
I Liceum Ogólnokształcące |
Jędrusiów 1 |
12 |
8 |
1 |
Patryk Wiącek |
2 |
18 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 |
Tańskiego 3 |
12 |
11 |
3 |
Magdalena Brodziak |
4 |
21 |
Jakub Maj |
4 |
21 |
Filip Paterak |
3 |
20 |
Mielec |
Zespół Szkół Technicznych |
Jagiellończyka 3 |
5 |
5 |
1 |
Karolina Ciochoń |
4AL |
21 |
Przemyśl |
I Liceum Ogólnokształcące |
Słowackiego 21 |
15 |
15 |
2 |
Emilia Dryjańska |
3c |
21 |
Paweł Chuchra |
2c |
20 |
Przemyśl |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 |
6 |
6 |
1 |
Marcin Stołowski |
4 |
23 |
Przeworsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szkolna 6 |
10 |
10 |
1 |
Kamila Pawłowska |
4e |
20 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. 3 Maja 15 |
15 |
12 |
2 |
Jan Szerląg |
3 |
24 |
Zuzanna Mleczko |
4 |
21 |
Stalowa Wola |
Zespól Szkół nr 1 |
ul. Hutnicza 17 |
15 |
12 |
1 |
Kinga Zontek |
III C |
17 |
Tarnobrzeg |
Zespół Szkół |
Kopernika 1 |
1 |
1 |
1 |
Aleksandra Klocek |
4 B |
15 |
razem |
11 |
15 |
|
156 |
121 |
21 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Narewska 11 |
21 |
20 |
4 |
Hanna Koda |
III |
26 |
Maciej Goroszewski |
II |
25 |
Maksymilian Banachowicz |
I |
21 |
Leon Pilcicki |
II |
19 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Zwierzyniecka 9a |
5 |
5 |
2 |
Weronika Pezowicz |
IVe |
25 |
Agata Howhannisyan |
IVe |
23 |
Białystok |
Szkoły INFOTECH |
ul. Ciepła 40E |
20 |
8 |
3 |
Maciej Żurowski |
3aL |
26 |
Iryna Charnova |
3aL |
23 |
Dominika Kotyńska |
4L |
5 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
Piastowska 5 |
6 |
5 |
2 |
Paweł Chartanowicz |
IVe |
22 |
Martyna Mioduszewska |
IVe |
20 |
Białystok |
XI Liceum Ogólnokształcące |
ul. Grottgera 9 |
2 |
1 |
1 |
Oliwia Demiańczuk |
4 |
22 |
Białystok |
XIV Liceum Ogólnokształcące |
Upalna 26 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Ciechanowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych |
ul. Szkolna 8 |
7 |
7 |
3 |
Urszula Koc |
2 |
21 |
Weronika Olszewska |
2 |
20 |
Kamila Bryc |
2 |
19 |
Hajnówka |
II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego |
ul. Piłsudskiego 3 |
1 |
1 |
1 |
Jan Bowtruczuk |
II |
15 |
Zambrów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Marii Konopnickiej 16 |
13 |
11 |
1 |
Wiktoria Gosk |
IIVA |
18 |
razem |
4 |
9 |
|
76 |
59 |
17 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chojnice |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Świętopełka 1 |
2 |
2 |
1 |
Maksymilian Greszler |
2b |
20 |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Grunwaldzka 1 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
Nowe Miasto- 4-6 |
9 |
29 |
9 |
Nina Frymark |
IIIE |
24 |
Dawid Heyser |
IVE |
23 |
Dorota Grzywacz |
IIIE |
22 |
Konstanty Dereszyński |
IVE |
22 |
Kacper Januszewski |
IIIE |
21 |
Bartłomiej Synak |
IIE |
21 |
Magda Zaręba |
IIIE |
21 |
Michał Jutrzenka |
IVE |
21 |
Gustaw Dalke |
IIIE |
20 |
Chojnice |
Szkoła Techniczna Bydgoskiego ZDZ |
ul. Kościerska 10 |
5 |
1 |
1 |
Natalia W. |
5 |
13 |
Gdańsk |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pestalozziego 7/9 |
1 |
1 |
1 |
Tomasz Pułtuski |
3 |
29 |
Gdańsk |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Traugutta 92 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Polanki 130 |
1 |
1 |
1 |
Joanna Kłos |
3 |
16 |
Gdańsk |
Zespół Szkół Łączności |
ul. Podwale Staromiejskie 51/52 |
7 |
4 |
1 |
Jakub Szydzik |
5e |
21 |
Gdynia |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Wolności 22B |
20 |
12 |
2 |
Juliusz Dmochowski |
4B |
25 |
Kacper Garczyński |
4B |
23 |
Gdynia |
VI Liceum Ogólnokształcące |
Kopernika 34 |
12 |
12 |
1 |
Mateusz Ciślak |
2 D |
23 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Konarskiego 12 |
12 |
18 |
3 |
Wiktor Woźniak |
Ig |
29 |
Jakub Piekarski |
IVa |
29 |
Milena Szczepaniak |
IVa |
21 |
Kwidzyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Słoneczna 2 |
2 |
2 |
2 |
Justyna Licznerska |
III |
29 |
Oliver Kopyczyński |
III |
28 |
Malbork |
Technikum nr 3 |
Al. Wojska Polskiego 502 |
1 |
1 |
1 |
Dawid Zamorski |
4 |
31 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szarych Szeregów 15 |
6 |
6 |
1 |
Jakub Spryszak |
2 |
23 |
Starogard Gdański |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościuszki 131 |
13 |
12 |
1 |
Sasinowski Kamil |
2b |
16 |
Tczew |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Królowej Marysieńki 10 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
8 |
16 |
|
99 |
109 |
25 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bielsko-Biała |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jutrzenki 13 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Bohaterów Warszawy 20 |
26 |
26 |
0 |
- |
- |
- |
Bieruń |
Liceum Ogólnokształcące |
Licealna 17 |
1 |
1 |
1 |
Filip Klisz |
I |
26 |
Bytom |
I Liceum Ogólnokształcące |
STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Chorzów |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Farna 5-7 |
25 |
8 |
3 |
Jakub Kasprzyk |
2A |
27 |
Julia Flaga |
3A |
24 |
Paweł Bladowski |
2A |
21 |
Chorzów |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące w ZSSRK AK |
ul. Kościuszki 11 |
5 |
4 |
2 |
Bartosz Piotrowski |
3LOF |
25 |
Maciej K. |
3LOF |
0 |
Chorzów |
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące |
ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 |
1 |
1 |
1 |
Bartosz Waldera |
II E |
29 |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności 7b |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności |
3 |
1 |
1 |
Angelika Skalska |
3 |
23 |
Cieszyn |
Liceum Ogólnokształcace Towarzystwa Ewangelickiego |
Sienkiewicza 2 |
3 |
1 |
1 |
Marta Staniek |
4 |
16 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 8 |
15 |
9 |
2 |
Jakub Sokołowski |
I a |
20 |
Krzysztof Warta |
II a |
20 |
Częstochowa |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Dąbrowskiego 75 |
4 |
2 |
1 |
Dominik Gładysz |
1 a |
18 |
Częstochowa |
IX Liceum Ogólnokształcące |
8 |
30 |
25 |
3 |
Maciej Lewiński |
III d |
28 |
Lena Kucharska |
IV f |
24 |
Piotr Konecki |
II f |
23 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Nowowiejskiego 18 |
30 |
30 |
5 |
Kacper Knysak |
4e |
26 |
Jerzy Antes |
3c |
22 |
Mateusz Szczypka |
4c |
20 |
Filip Książek |
2c |
20 |
Aleksander Stefański |
1e |
20 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kopernika 40 |
45 |
44 |
7 |
Kacper Kaczyński |
2 |
28 |
Kinga Klimosz |
3 |
26 |
Michał Grocholski |
4 |
24 |
Jakub Drukała |
4 |
23 |
Weronika Kozieł |
4 |
23 |
Kacper Semper |
3 |
22 |
Anna Widawska |
4 |
21 |
Dąbrowa Górnicza |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Górnicza 17 |
30 |
47 |
6 |
Szymon Garncarz |
3c |
34 |
Maja Przybysz |
2c |
33 |
Wojciech Mucha |
3c |
27 |
Paweł Bijak |
4d |
26 |
Arkadiusz Szot - Łata |
3c |
25 |
Nataniel Rak |
1g |
24 |
Dąbrowa Górnicza |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Prusa 3 |
4 |
2 |
1 |
Maria Kleszcz |
III |
15 |
Dąbrowa Górnicza |
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Kazimierza Czapińskiego 8 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
Zimnej Wody 8 |
10 |
6 |
2 |
Leon Żołna |
II |
30 |
Michał Szewioła |
IV |
26 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Głowackiego 6 |
20 |
11 |
6 |
Aleksander Getler |
1 |
26 |
Monika Biegańska |
2 |
26 |
Zuzanna Matura |
3 |
25 |
Maciej Żak |
3 |
24 |
Grzegorz Gzik |
2 |
22 |
Oskar Kosz |
2 |
21 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokstałcące |
ul. Mickiewicza 11 |
10 |
4 |
3 |
Maja Tworuszka |
3d |
25 |
Magdalena Hulboj |
3d |
22 |
Magdalena Jagieło |
3d |
22 |
Katowice |
Technikum TEB Edukacja |
ul.gen. Kazimierza Pułaskiego 25 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Katowice |
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. 3 Maja 42 |
2 |
1 |
1 |
Jan Gąsior |
2A |
22 |
Ruda Śląska |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Jankowskiego 22 |
7 |
7 |
3 |
Stanisław Kondera |
4B |
24 |
Kamil Mania |
4D |
20 |
Maria Tomecka |
4B |
20 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościuszki 41 |
21 |
11 |
2 |
Paweł Pałasz |
2 |
28 |
Anna Dudzik |
1 |
27 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Parkowa 1 |
15 |
28 |
4 |
Paulina Rataj |
4 |
23 |
Marcel Ciepliński |
3 |
22 |
Maja Walcharz |
3 |
21 |
Stanisław T. |
2 |
19 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Waldemara Zillingera 1 |
4 |
16 |
4 |
Kajetan Raczyński |
IV |
24 |
Cyprian Węgrzynowicz |
IV |
21 |
Piotr Kowalski |
III |
21 |
Marcin Szczepanek |
II |
21 |
Tarnowskie Góry |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Opolska 28 |
19 |
11 |
3 |
Jakub Krzak |
3 |
16 |
Marta Ś. |
3 |
15 |
Julia W. |
3 |
15 |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 |
2 |
2 |
1 |
Mateusz Skuplik |
4 |
26 |
Zabrze |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wolności 323 |
1 |
1 |
1 |
Ignacy Kamiński |
2 |
22 |
Zabrze |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Sienkiewicza 33 |
30 |
30 |
1 |
Hanna Gaweł |
3 |
19 |
razem |
14 |
31 |
|
392 |
358 |
65 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piskorzewie 6 |
11 |
11 |
0 |
- |
- |
- |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
12 |
8 |
2 |
Wojciech Przeniczka |
II |
28 |
Jacek Sobczak |
III |
23 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcące |
Bolesława Prusa 33 |
45 |
42 |
7 |
Karol Kowalski |
2a |
22 |
Karolina Walkowska |
2a |
21 |
Amelia Knapik |
3a |
21 |
Julia Kucharska |
3a |
20 |
Jagoda Kaczór |
3a |
20 |
Krystian Pawlicki |
4a |
20 |
Hanna Kotowska |
4a |
20 |
Luboń |
Zespół Szkół |
ul. Dąbrowskiego 2a |
8 |
6 |
1 |
Michał Machała |
2 |
21 |
Piła |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wincentego Pola 11 |
11 |
8 |
1 |
Dominik Śmigiel |
1 |
20 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 8/10 |
30 |
18 |
6 |
Zofia Janik |
3B |
25 |
Marek Nolka |
2B |
24 |
Bernard Lange |
3E |
23 |
Bartosz Basiński |
3B |
22 |
Franciszek Smyczyński |
1A |
21 |
Amelia Zimna |
2B |
21 |
Poznań |
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
os. Tysiąclecia 43 |
1 |
1 |
1 |
Jakub Kołodziński |
3k |
21 |
Poznań |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kossaka |
ul. 28 Czerwca 1956 r. 213/215 |
1 |
1 |
1 |
Maksymilian Koliński |
2A |
20 |
Poznań |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców |
Głogowska 92 |
13 |
9 |
2 |
Tomasz Grygiel |
3b |
21 |
Jakub Włodarczyk |
4a |
20 |
Poznań |
VI Liceum Ogólnokształcące |
ul. Krakowska 17a |
10 |
6 |
5 |
Bartosz Graczyk |
3a |
30 |
Jan Pochmara |
4b |
28 |
Hanna Grzywaczewska |
4b |
26 |
Bartosz Paterski |
4b |
22 |
Kajetan Murzynowski |
4b |
19 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stefana Żeromskiego 8/12 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
XIV Liceum Ogólnokształcące |
os. Piastowskie 106 |
10 |
7 |
2 |
Adam Puchowski |
2AR |
21 |
Jan Sobieszek |
2AR |
21 |
Poznań |
XV Liceum Ogólnokształcace |
os. Bolesława Chrobrego 107 |
15 |
10 |
1 |
Maksymilian Wawrzyniak |
3b |
21 |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące |
ul. Tarnowska 27 |
15 |
15 |
5 |
Maciej Kiziak |
2a |
22 |
Agata Szymańska |
3a |
22 |
Marta Wilk |
4a |
21 |
Jan Wojtkowiak |
2a |
21 |
Natalia Andrzejewska |
4a |
20 |
Poznań |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Drzymały 4/6 |
14 |
10 |
2 |
Wojciech Gawroński |
III B |
21 |
Wiktoria Janowska |
III B |
20 |
Poznań |
Zespół Szkół Komunikacji |
ul. Fredry 13 |
10 |
4 |
1 |
Franciszek N. |
5 |
21 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 |
os. Czecha 59 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 4 |
30 |
25 |
5 |
Aleksander Jachimowski |
IIA |
27 |
Damian Dopierała |
IIIA |
24 |
Paweł Marczyński |
IID |
23 |
Kacper Dryjański |
IIIA |
22 |
Sebastian Wagner |
IIIA |
20 |
Września |
Liceum Ogólnokształcące |
Witkowska 1 |
15 |
12 |
3 |
Zofia Wyglądacz |
3e |
18 |
Paulina Mench |
2e |
17 |
Agata Stawska |
2e |
16 |
razem |
7 |
19 |
|
268 |
210 |
45 |
|
|
|
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Choszczno |
Zespół Szkół Nr 1 |
ul. Bolesława Chrobrego 31 a |
12 |
26 |
2 |
Marta Łykowska |
3C/4 |
25 |
Sebastian Bajera |
5TL/5 |
22 |
Darłowo |
Zespół Szkół Morskich |
ul. Szpitalna 1 |
12 |
12 |
1 |
Michał Stankiewicz |
3A LO |
21 |
Gryfice |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Wałowa 18 |
8 |
8 |
1 |
Iga Janowska |
3B |
26 |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Chełmońskiego 7 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jedności 9 |
14 |
8 |
2 |
Kamil Łukasz Ufniarz |
3 |
23 |
Zuzanna Michalina Wijata |
3 |
23 |
Stargard |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Staszica 2 |
5 |
3 |
1 |
Julia Zygmuntowicz |
3 |
19 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Henryka Pobożnego 2 |
30 |
23 |
6 |
Alicja Wiecheć |
3d |
31 |
Tomasz Domżalski |
4d |
28 |
Kajetan Kotfis |
2IBa |
26 |
Mateusz Wiechecki |
3d |
23 |
Bartosz Kozubek |
3d |
21 |
Wojciech Frąckiewicz |
2d |
21 |
Szczecin |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pomorska 150 |
3 |
3 |
2 |
Aleksandra Siemińska |
3a |
30 |
Jakub Salomon |
4a |
20 |
Szczecin |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Świętej Kingi 2 |
10 |
10 |
3 |
Jakub Kurpiewski |
2 |
21 |
Patryk Murański |
3 |
20 |
Wojciech Rusinek |
3 |
20 |
Szczecin |
Liceum Ogólnokształcące w Szczecińskiej Szkole Florystycznej |
ul. Mieszka I 61c |
5 |
5 |
1 |
Alicja Waśkiewicz |
3 |
16 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Romera 2 |
15 |
13 |
8 |
Nicolas Zielenkiewicz |
3 LA |
36 |
Maciej Obłoza |
2 Lc |
30 |
Olgierd Klonowski |
3 LA |
30 |
Elizaweta Dziubenko |
2 LA |
27 |
Jakub Wołoszyk |
3 LA |
26 |
Jakub Pietrzykowski |
4 LC |
25 |
Martyna Ziółkowska |
4 LC |
22 |
Vanessa Tybinkowska |
2 LA |
20 |
Szczecin |
XIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Unisław 26 |
20 |
12 |
4 |
Marta Łopuszko |
III |
33 |
Jakub Narolewski |
II |
27 |
Wanda Szylińska |
IV |
25 |
Szymonn Kunicki |
II |
24 |
Szczecinek |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO |
ul. Słowiańska 2 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Szczecinek |
Zespół Szkół Nr 1 |
ul. Szczecińska 47 |
2 |
2 |
1 |
Julia Giermakowska |
3C |
25 |
Szczecinek |
Zespół Szkół Nr 2 |
1 maja 22 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
15 |
|
148 |
137 |
32 |
|
|
|